Pomáhejte s námi

41139_78214_a088Baví vás dělat dobré skutky? Věřte, že to jde s chutí, úsměvem a je to zážitek!

Vrhněme se společně do společensky prospěšných projektů. Uvidíte, že i za jediný den zvládneme potěšit mnoho lidí, poznáte své zaměstnance, utužíte týmového ducha a získáte zážitky, které ve vás dlouho přetrvají.

Zmizela v blátě potvora“, poznamenal jeden z účastníků pomocné akce při povodních, když ztratil holínku…I to se vám může s námi stát.

Stále nevíte, jestli se vám do toho chce? Spolupracujeme s organizací ADRA a dalšími humanitárně založenými spolky i úřady. Pomoc druhým okořeníme nevšedními zážitky a specialitami dle vaší chuti. Čeká vás program se vším všudy. Od benefičních plesů a turnajů, přes charitativní dražby a aukce, k aktivní humanitární či jiné pomoci.

Účastníci akce se pobaví, pomohou, poznají své síly, sebe i druhé.

„Strč ho do díry“, a pak už jen pěkně utěsnit a zalít. O čem je řeč tentokrát? I sázení stromků může být kolektivní zábavou. Přečtěte si více o projektech s Etnetera a.s.

Víte o projektu, který stojí za to a je třeba podpořit? Dejte nám vědět!

Reportáž z akce

manželé

„Za víkend stíhám udělat Kristýnu…“

To bylo jedno z pracovních hesel skvělého týmu společnosti Etnetera a.s. při povodních. Kromě vyčištění a odbahnění kempu Kristýna jsme stihli vykonat pomocné práce v Hrádku nad Nisou a v Bílém Kostele nad Nisou, které zmíněná řeka nepěkně poničila.

V loňském roce se tým v čele s Martinem Černohorským rozhodl navštívit kemp Kristýna znovu. Zjistit, jak to vše prokouklo, dočistit okolí cyklostezky a vysadit stromky v místech, kde jich bylo třeba. Kromě již tradičně lahodného cateringu pod taktovkou Jirky Havla jsme jako překvapení pomohli zorganizovat svatbu Hanky a Vládi. Skvělé nápady Pajdy a vtipný proslov připravený pro pana starostu dodaly šťávu celé té slávě na břehu jezera.

Fotogalerie

Říkají o akci

S Petrem je pro mě vždycky radost dělat. V oboru je dlouholetý profík a fakt mě s ním spolupráce baví. Jde vždycky k jádru věci a i jednání o ceně si tak odbudeme rychle a bez zbytečného politikaření. Petr pro nás dělal jak velké akce za statisíce, tak pro nás umí zařídit i menší eventy s drobnějším rozpočtem. Cením si jeho přístupu k světu a pomoci i v charitativních akcích, které s Etneterou podnikáme.

Martin Černohorský, Umožnovač, Etnetera a.s.

Chtěli bychom s Láďou moc poděkovat klukům z Finetime, že jsme mohli prožít tak úžasnou svatbu! Naprosto respektovali naše potřeby nedělat ze svatby tradiční komedii, i když tomu sami lehce a nenásilně nakonec vdechli báječnou svatební atmosféru. Petr s námi prošel celou cestu od výběru místa, přes návštěvu matriky až po únos nevěsty do Německa a Jirka připravil nezapomenutelnou svatební hostinu! Bez vás, Etnetery a Pajdy bychom se nikdy nevzali. Moc vám za to díky!

Hana & Láďa Kubešovi , Etnetera a.s.

Dotazy a hodnocení

Zaujala vás tato akce? Pošlete nám nezávaznou poptávku a domluvíme se na uspořádání podobné akce pro vás. Účastnili jste se akce pořádané FINETIME? Podělte se s námi o zážitky…

Reference

Říkají o nás

S Petrem je pro mě vždycky radost dělat. V oboru je dlouholetý profík a fakt mě s ním spolupráce baví. Jde vždycky k jádru věci a i jednání o ceně si tak odbudeme rychle a bez zbytečného politikaření. Cením si jeho přístupu k světu a pomoci i v charitativních akcích, které s Etneterou podnikáme.

Martin Černohorský, Etnetera a.s.

Doporučujeme

samolepka

Podporujeme

Mince denně

Newsletter

↑ Nahoru