Ostatní akce

Rozhodněte se, jaký je účel Vaší akce, pro koho a co je jejím cílem. Společně vymyslíme téma, menu, design, program i vybereme vhodné místo. Tvoříme rádi!

Konference a školení

D (161)S kravatou i bez, formálně či v uvolněné atmosféře.

Seagate 20. výročí – Dubrovník

Každoroční setkání manažerů Seagate a zástupců společnosti ASBIS Enterpises mělo v roce 2012 příchuť oslav díky 20. výročí spolupráce těchto dvou významných firem na poli IT. Pozváni přijali i nejvyšší představitelé obou firem. Byli jsme potěšeni, že jedním z osmdesáti hostů byl i zakladatel společnosti ASBIS pan Serhei Kostevich.

Pracovní část zahrnovala shrnutí výsledků a představení novinek i plánů na následující období. Kouč se postaral o vzdělávací část programu a náš tým o odpolední aktivity, zábavu a večerní program. Plavba na kopii historické plachetnice Karaka s obědem v malebném zákoutí malého přístavu, plážové soutěže spojené s jízdou na kajacích a vodních skútrech i koupání v moři udržovaly úsměv na tvářích účastníků po celou dobu.

O večerní zábavu se postarala živá hudba, soutěže, ochutnávky a gala program na břehu moře pod hradbami města Dubrovník.

Večírky a ochutnávky

IMG_3695Zážitky všemi smysly, zábava.

Aquapalace Praha

Obchodní zástupci a finanční poradci jsou profesionálové, kteří se často setkávají za účelem čerpání informací a vzdělávání. Jedno takové školení v hotelu AquaPalace jsme měli možnost obohatit o večerní program. Více jak dvě stovky poradců nás mile překvapilo. Užívali si živou hudbu, tanec i zpěv a naše ochutnávky plné vůní a chutí byly několik hodin v obležení. Všichni byli příjemně překvapeni, jak se k sobě hodí čokoláda, čaj, káva a víno, i že mají ve svých řadách opravdu zdatné zpěvačky hodny Superstar.

Děkujeme všem za krásnou atmosféru, díky které jsme si akci užili i my.

Sportovní programy, teambuilding, turnaje

IMG_1804Pohyb je základem života a na firemní akce jistě patří.

Kaprun lyžování

Hotel TauernSpa Kaprun nabízí luxusní zázemí i pro ty nejnáročnější klienty. Pro nás už byla hračka účastníkům konference připravit seminární prostory i zábavný program. Lyžování s instruktorem i bez, na sjezdovce i mimo (pod dozorem zkušených průvodců), slalom, sáňkařská dráha i rakouské specialitky… Zážitků bylo hodně.

Namožená těla účastníků pak nabrala energii ve wellness SPA. Počasí na ledovci nám přálo i při obědě v nejvýše položené restauraci s úžasným výhledem. Nejen za FINETEAM říkáme: „Díky Alpy přijedeme zas!“

Firemní konstelace a koučink

Kouč provází klienta k pozitivní změně, zpravidla netlačí ani nepátrá. Provází, ctí a respektuje pocit bezpečí a osobní hranice. Kouč většinou nezná přesný výsledek rozhovoru, pomáhá Vám vyjádřit a zpřesnit Váš cíl a směr v přítomném okamžiku a pomáhá Vám jej formulovat a také prakticky realizovat v každodenním životě. Kouč neví, co chcete, avšak pomáhá vám si to lépe uvědomit a uvidět hlubší roviny toho, co vlastně chcete. Má cíl být užitečný tím, že naslouchá, podněcuje, ptá se, žasne a prolamuje hranice v mysli.

Firemní konstelace nejsou pro každého. Doporučujeme je jen týmům a jejich lídrům, kteří se nebojí podívat na jádro problém zpříma. Může se stát, že zrovna Vy vytváříte nevhodné prostředí na pracovišti. Jste na to připraveni?

Zážitky a atrakce

Atrakce a různé, nejen adrenalinové, zážitky jsou oblíbeným doplňkem mnoha projektů. Podívejte se na ty nejoblíbenější, které mohou obohatit vaší akci.

Stáhnout dokument s akcemi (PDF)

Gril party, oslavy a svatby i dětské dny … Pokud jste si doposud nevybrali, budeme rádi, když nás inspirujete a napíšete, co byste rádi v naší nabídce ještě našli.

Připravujeme kompletní scénáře. Samozřejmostí celkové přípravy je i zajištění ubytování, transferů, prostor, grafických materiálů, překladů, ozvučení a všeho potřebného pro úspěšně uskutečněnou akci.

Máme rádi výzvy.

Dotazy a hodnocení

Zaujala vás tato akce? Pošlete nám nezávaznou poptávku a domluvíme se na uspořádání podobné akce pro vás. Účastnili jste se akce pořádané FINETIME? Podělte se s námi o zážitky…

Reference

Říkají o nás

S Petrem je pro mě vždycky radost dělat. V oboru je dlouholetý profík a fakt mě s ním spolupráce baví. Jde vždycky k jádru věci a i jednání o ceně si tak odbudeme rychle a bez zbytečného politikaření. Cením si jeho přístupu k světu a pomoci i v charitativních akcích, které s Etneterou podnikáme.

Martin Černohorský, Etnetera a.s.

Doporučujeme

samolepka

Podporujeme

Mince denně

Newsletter

↑ Nahoru