Čáry máry COOK

IMG_4916Náš catering to je kvalitní jídlo lahodící oku i chuťovým buňkám.

Osobní přístup, design, úsměv a show, tím vytváříme příjemnou atmosféru a zábavu.

Jídlo jako správné “koření” povznese vaši party, oslavu či jinou příležitost na vyšší úroveň. Gastronomie nás baví, s chutí využíváme tradiční i netradiční kuchařské techniky. Čerstvé suroviny od vybraných dodavatelů jsou samozřejmostí.

Na Vás necháme co si oblečete a koho na akci pozvete.

Občas máme pocit, že kuchař v kuchyni nevaří, ale čaruje. Na každý raut i jeho přípravu osobně dohlédne šéfkuchař Jiří Havel. Proč? Práce ho baví a chce mít jistotu, že se k vám dostanou jen ty nejlepší pokrmy.

„Lososy táhnou!“ aneb Nám neuplavou…Z pánve to jde těžko. Řeč je o báječných rybích pochoutkách našeho šéfkuchaře. Že nemáte rádi ryby? Nevadí. Kuchař vám udělá jakoukoliv dobrotu z naší i mezinárodní kuchyně. Čím se strefí do vašich chutí?

Baví vás příprava pokrmů a rádi byste se naučili něco nového? Staňte se i vy kouzelníky a vyzkoušejte si náš kuchařský kurz či soutěž o řád Zlaté vařečky.

Ubrousku prostři se… Zkušený šéfkuchař vám sestaví exklusivní menu, vykouzlí rautové stoly a další formy občerstvení kdekoliv na vaší akci.

Reportáž z akce

„Jiřino, to dáš!“

Tato věta padla při domlouvání oslavy výročí založení společnosti Etnetera. Výzva to byla velká. Společnost se již rozrostla na více než 120 zaměstnanců a my jsme jim měli připravit 3 dny na horské chatě, kam se dá dojet jen rolbou, skútrem, nebo jít pěšky minimálně hodinu. Naštěstí se chata změnila v krásný hotel Friesovy Boudy a jeho provozovatel Ing. Karel Polívka nám ve všem vyšel vstříc.

Vedení Et netera si oblíbilo umění našeho šéfkuchaře, a tak tři dny připravoval a dohlížel na to, aby se všem dělaly boule za ušima jako obvykle. Podařilo se. Kromě školení, pracovní části, vtipného předání OP majitelům společnosti a večerního zhodnocení uplynulých 15 let byl prostor i pro zimní radovánky a aktivity.

Fotogalerie

Říkají o akci

S Petrem je pro mě vždycky radost dělat. V oboru je dlouholetý profík a fakt mě s ním spolupráce baví. Jde vždycky k jádru věci a i jednání o ceně si tak odbudeme rychle a bez zbytečného politikaření. Petr pro nás dělal jak velké akce za statisíce, tak pro nás umí zařídit i menší eventy s drobnějším rozpočtem. Cením si jeho přístupu k světu a pomoci i v charitativních akcích, které s Etneterou podnikáme.

Martin Černohorský, Umožnovač, Etnetera a.s.

Dotazy a hodnocení

Zaujala vás tato akce? Pošlete nám nezávaznou poptávku a domluvíme se na uspořádání podobné akce pro vás. Účastnili jste se akce pořádané FINETIME? Podělte se s námi o zážitky…

Reference

Říkají o nás

S Petrem je pro mě vždycky radost dělat. V oboru je dlouholetý profík a fakt mě s ním spolupráce baví. Jde vždycky k jádru věci a i jednání o ceně si tak odbudeme rychle a bez zbytečného politikaření. Cením si jeho přístupu k světu a pomoci i v charitativních akcích, které s Etneterou podnikáme.

Martin Černohorský, Etnetera a.s.

Doporučujeme

samolepka

Podporujeme

Mince denně

Newsletter

↑ Nahoru