Firemní akce

IMG_3361Zkuste výrobu vína v kráteru sopky, vypusťte želvičky do moře, vychutnejte si luxusní večeři na vrcholu ledovce, nebo zažijte jiný zajímavý program, který vám zůstane v paměti po dlouhou dobu.

Možných zážitků je nespočet. U některých se nachomýtnete náhodou, ale proč na to spoléhat, když my vám ty nejzajímavější zážitky dokážeme zprostředkovat.
Skupina spolupracovníků nejsou automaticky týmem. Dopřejete-li zaměstnancům zážitky nabitý incentivní program, stmelí je to. Podpořte jejich týmového ducha, individuální schopnosti a zároveň je za práci odměňte.

Skupina spolupracovníků nejsou automaticky týmem. Dopřejete-li zaměstnancům zážitky nabitý incentivní program, stmelí je to. Podpořte jejich týmového ducha, individuální schopnosti a zároveň je za práci odměňte.

Netvrdíme, že by se mělo vyzkoušet všechno, ale hodně věcí za to stojí. Události, které vás povznesou nad každodenní starosti sbližují a spojují kolektiv. A není třeba nadprůměrných manažerských schopností, aby vám došlo, že to je pro efektivní práci podstatné. Odměníte zaměstnance či partnery a ještě získáte výkonnější tým. Celkem slušná bilance…Co myslíte?

„Tonda snědl švába!“ Že zrovna tato zkušenost v Thajsku vás neláká? Nevnucujeme vám ji. Vytváříme rozmanité akce. Dejte nám své podněty a získáte akci nabitou zážitky odpovídající vašim představám.

Reportáž z akce

Dubrovník – plavba na lodi ze 16. století

Každoroční setkání manažerů Seagate a zástupců společnosti ASBIS Enterpises mělo v roce 2012 příchuť oslav díky 20. výročí spolupráce těchto dvou významných firem na poli IT. Pozváni přijali i nejvyšší představitelé obou firem. Byli jsme potěšeni, že jedním z osmdesáti hostů byl i zakladatel společnosti ASBIS pan Serhei Kostevich. Pracovní část zahrnovala shrnutí výsledků a představení novinek i plánů na následující období.

Kouč se postaral o vzdělávací část programu a náš tým o odpolední aktivity, zábavu a večerní program. Plavba na kopii historické plachetnice Karaka s obědem v malebném zákoutí malého přístavu, plážové soutěže spojené s jízdou na kajacích a vodních skútrech i koupání v moři udržovaly úsměv na tvářích účastníků po celou dobu.

O večerní zábavu se postarala živá hudba, soutěže, ochutnávky a gala program na břehu moře pod hradbami města Dubrovník.

Fotogalerie

Říkají o akci

Kapverdské ostrovy mne překvapily svými kontrasty. Z jedné strany bída a pustá země a z té druhé nádherné pláže, moře i zelený sopečný ostrov Fogo. Díky FINETIME tymu za organizaci prezentaci a osobní přístup k jednotlivým účastníkům po celou dobu naší akce.

COO Marek Horyl, ASBISc Enterpreises

Dotazy a hodnocení

Zaujala vás tato akce? Pošlete nám nezávaznou poptávku a domluvíme se na uspořádání podobné akce pro vás. Účastnili jste se akce pořádané FINETIME? Podělte se s námi o zážitky…

Reference

Říkají o nás

S Petrem je pro mě vždycky radost dělat. V oboru je dlouholetý profík a fakt mě s ním spolupráce baví. Jde vždycky k jádru věci a i jednání o ceně si tak odbudeme rychle a bez zbytečného politikaření. Cením si jeho přístupu k světu a pomoci i v charitativních akcích, které s Etneterou podnikáme.

Martin Černohorský, Etnetera a.s.

Doporučujeme

samolepka

Podporujeme

Mince denně

Newsletter

↑ Nahoru